Olimpia Satu Mare

cazare in Romania
28.07.2014

www.fcolimpia.ro

Meciul urmator
Etapa ?
?

?
?
-
?

?
?
?
?
Transmisie Live
Acum nu are loc transmisia live a meciului

Ultimul rezultat
Etapa 22
Olimpia

Olimpia..
0
-
Gloria Bistrița

Gloria B..
1
Campionat
2014-04-12

Clasament
1
CSU Craiova..
49pct
2
Metalul Reși..
37pct
3
CSM Râmnicu-..
36pct

www.fcolimpia.ro - rss articole rss-articole
RSS - ajutor


Comunicat
Programul complet al Seriei a V-a a Ligii a III-a
www.fcolimpia.ro www.fcolimpia.ro Comentarii: 00

2012-08-10

Astăzi la sediul FRF, pe parcursul a aproape două ore, s-a tras la sorţi programul meciurilor Ligii a III-a pentru următorul sezon competiţional 2012-2013. Dacă la Liga a II-a s-a folosit o tabelă Berger de 16 echipe, în schimb la Liga a III-a s-a mers pe una de 14 echipe. Cele 78 de echipe înscrise în eşalonul al treilea au fost împărţite în şase serii a câte 13 echipe, astfel că în următorul campionat vom avea 26 de etape.

Etapa I

Unirea Dej - Seso
Şoimii Pâncota - Sănătatea
Plimob - FC Zalău
FC Hunedoara - Jiul Petroşani
Europa Alba Iulia - Olimpia Satu Mare
Unirea Floreşti - Naţional Sebiş
Tricolorul Alparea stă.

Etapa a II-a

Sănătatea - Unirea Dej
FC Zalău - Şoimii Pâncota
Jiul Petroşani - Plimob
Olimpia Satu Mare - Tricolorul Alparea
Naţional Sebiş - Europa Alba Iulia
Seso - Unirea Floreşti
FC Hunedoara stă.

Etapa a III-a

Sănătatea - Seso
Unirea Dej - FC Zalău
Şoimii Pâncota - Jiul Petroşani
FC Hunedoara - Olimpia Satu Mare
Tricolorul Alparea - Naţional Sebiş
Europa Alba Iulia - Unirea Floreşti
Plimob stă.

Etapa a IV-a

FC Zalău - Sănătatea
Jiul Petroşani - Unirea Dej
Olimpia Satu Mare - Plimob
Naţional Sebiş - FC Hunedoara
Unirea Floreşti - Tricolorul Alparea
Seso - Europa Alba Iulia
Şoimii Pâncota stă.

Etapa a V-a

FC Zalău - Seso
Sănătatea - Jiul Petroşani
Şoimii Pâncota - Olimpia Satu Mare
Plimob - Naţional Sebiş
FC Hunedoara - Unirea Floreşti
Tricolorul Alparea - Europa Alba Iulia
Unirea Dej stă.

Etapa a VI-a

Jiul Petroşani - FC Zalău
Olimpia Satu Mare - Unirea Dej
Naţional Sebiş - Şoimii Pâncota
Unirea Floreşti - Plimob
Europa Alba Iulia - FC Hunedoara
Seso - Tricolorul Alparea
Sănătatea stă.

Etapa a VII-a

Seso - Jiul Petroşani
Sănătatea - Olimpia Satu Mare
Unirea Dej - Naţional Sebiş
Şoimii Pâncota - Unirea Floreşti
Plimob - Europa Alba Iulia
FC Hunedoara - Tricolorul Alparea
FC Zalău stă.

Etapa a VIII-a

Olimpia Satu Mare - FC Zalău
Naţional Sebiş - Sănătatea
Unirea Floreşti - Unirea Dej
Europa Alba Iulia - Şoimii Pâncota
Tricolorul Alparea - Plimob
FC Hunedoara - Seso
Jiul Petroşani stă.

Etapa a IX-a

Jiul Petroşani - Olimpia Satu Mare
FC Zalău - Naţional Sebiş
Sănătatea - Unirea Floreşti
Unirea Dej - Europa Alba Iulia
Şoimii Pâncota - Tricolorul Alparea
Plimob - FC Hunedoara
Seso stă.

Etapa a X-a

Naţional Sebiş - Jiul Petroşani
Unirea Floreşti - FC Zalău
Europa Alba Iulia - Sănătatea
Tricolorul Alparea - Unirea Dej
FC Hunedoara - Şoimii Pâncota
Plimob - Seso
Olimpia Satu Mare stă.

Etapa a XI-a

Seso - Olimpia Satu Mare
Jiul Petroşani - Unirea Floreşti
FC Zalău - Europa Alba Iulia
Sănătatea - Tricolorul Alparea
Unirea Dej - FC Hunedoara
Şoimii Pâncota - Plimob
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XII-a

Naţional Sebiş - Olimpia Satu Mare
Europa Alba Iulia - Jiul Petroşani
Tricolorul Alparea - FC Zalău
FC Hunedoara - Sănătatea
Plimob - Unirea Dej
Şoimii Pâncota - Seso
Unirea Floreşti stă.

Etapa a XIII-a

Seso - Naţional Sebiş
Olimpia Satu Mare - Unirea Floreşti
Jiul Petroşani - Tricolorul Alparea
FC Zalău - FC Hunedoara
Sănătatea - Plimob
Unirea Dej - Şoimii Pâncota
Europa Alba Iulia stă.

Etapa a XIV-a

Seso - Unirea Dej
Sănătatea - Şoimii Pâncota
FC Zalău - Plimob
Jiul Petroşani - FC Hunedoara
Olimpia Satu Mare - Europa Alba Iulia
Naţional Sebiş - Unirea Floreşti
Tricolorul Alparea stă.

Etapa a XV-a

Unirea Dej - Sănătatea
Şoimii Pâncota - FC Zalău
Plimob - Jiul Petroşani
Tricolorul Alparea - Olimpia Satu Mare
Europa Alba Iulia - Naţional Sebiş
Unirea Floreşti - Seso
FC Hunedoara stă.

Etapa a XVI-a

Seso - Sănătatea
FC Zalău - Unirea Dej
Jiul Petroşani - Şoimii Pâncota
Olimpia Satu Mare - FC Hunedoara
Naţional Sebiş - Tricolorul Alparea
Unirea Floreşti - Europa Alba Iulia
Plimob stă.

Etapa a XVII-a

Sănătatea - FC Zalău
Unirea Dej - Jiul Petroşani
Plimob - Olimpia Satu Mare
FC Hunedoara - Naţional Sebiş
Tricolorul Alparea - Unirea Floreşti
Europa Alba Iulia - Seso
Şoimii Pâncota stă.

Etapa a XVIII-a

Seso - FC Zalău
Jiul Petroşani - Sănătatea
Olimpia Satu Mare - Şoimii Pâncota
Naţional Sebiş - Plimob
Unirea Floreşti - FC Hunedoara
Europa Alba Iulia - Tricolorul Alparea
Unirea Dej stă.

Etapa a XIX-a

FC Zalău - Jiul Petroşani
Unirea Dej - Olimpia Satu Mare
Şoimii Pâncota - Naţional Sebiş
Plimob - Unirea Floreşti
FC Hunedoara - Europa Alba Iulia
Tricolorul Alparea - Seso
Sănătatea stă.

Etapa a XX-a

Jiul Petroşani - Seso
Olimpia Satu Mare - Sănătatea
Naţional Sebiş - Unirea Dej
Unirea Floreşti - Şoimii Pâncota
Europa Alba Iulia - Plimob
Tricolorul Alparea - FC Hunedoara
FC Zalău stă.

Etapa a XXI-a

FC Zalău - Olimpia Satu Mare
Sănătatea - Naţional Sebiş
Unirea Dej - Unirea Floreşti
Şoimii Pâncota - Europa Alba Iulia
Plimob - Tricolorul Alparea
Seso - FC Hunedoara
Jiul Petroşani stă.

Etapa a XXII-a

Olimpia Satu Mare - Jiul Petroşani
Naţional Sebiş - FC Zalău
Unirea Floreşti - Sănătatea
Europa Alba Iulia - Unirea Dej
Tricolorul Alparea - Şoimii Pâncota
FC Hunedoara - Plimob
Seso stă.

Etapa a XXIII-a

Jiul Petroşani - Naţional Sebiş
FC Zalău - Unirea Floreşti
Sănătatea - Europa Alba Iulia
Unirea Dej - Tricolorul Alparea
Şoimii Pâncota - FC Hunedoara
Seso - Plimob
Olimpia Satu Mare stă.

Etapa a XXIV-a

Olimpia Satu Mare - Seso
Unirea Floreşti - Jiul Petroşani
Europa Alba Iulia - FC Zalău
Tricolorul Alparea - Sănătatea
FC Hunedoara - Unirea Dej
Plimob - Şoimii Pâncota
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XXV-a

Olimpia Satu Mare - Naţional Sebiş
Jiul Petroşani - Europa Alba Iulia
FC Zalău - Tricolorul Alparea
Sănătatea - FC Hunedoara
Unirea Dej - Plimob
Seso - Şoimii Pâncota
Unirea Floreşti stă.

Etapa a XXVI-a

Naţional Sebiş - Seso
Unirea Floreşti - Olimpia Satu Mare
Tricolorul Alparea - Jiul Petroşani
FC Hunedoara - FC Zalău
Plimob - Sănătatea
Şoimii Pâncota - Unirea Dej
Europa Alba Iulia stă.

[ProSport]

Comenteaza articolul

Scris de: SMG

 
Comentarii

Lasa un comentariu


Nume (obligatoriu)


E-mail (nu va fi publicat) (obligatoriu)



Comentariu (obligatoriu)